Studio Profil - Preslova 17, 150 00 Praha 5 - Kadeřnictví

 
 
 
<< zpět
 

3D MEN

* pro pány
 


 

Vlasová kosmetika 3D MEN SION od firmy Schwarzkopf Professional byla vytvořena za účelem spokojenosti mužů. Nejen ženy o sebe rádi pečují a chtějí tu největší kvalitu, ale i mužům záleží na jejich vzhledu.

Domácí péče

ŠAMPON PRO VLASY A TĚLO

Šampon dva v jednom tvoří bohatou pěnu s vyváženým pH, osvěžuje a šetrně čistí nejen vlasy, ale také pokožku. Obsahuje účinné látky jako je PANTHENOL, který zanechává vlasy silné a plné energie, MENTOL, který přináší chladivé osvěžení pokožce hlavy až na 24h a KOFEIN, který stimuluje vlasové kořínky.

 

HLOUBKOVĚ ČISTÍCÍ ŠAMPON

Perfektně z vlasů vyčistí zbylé přípravky  a odstraní veškeré známky mastnoty z normálních i mastnějších vlasů za pouhých 15 vteřin. Kromě vlasů pečuje stejným způsobem i o pokožku hlavy. Vlasy zanechává svěží, hebké a snadno ovladatelné. Účinné látky obsažené v tomto přípravku jsou SKLEROPROTEIN pro obnovu vlasové struktury, PANTHENOL pro zvlhčení pokožky a KOFEIN pro stimulaci vlasového kořínku.

 

ŠAMPON PROTI LUPŮM

Obsahuje PYRITHION ZINKU, který účině bojuje proti lupům a KERATIN, který dodává vlasům sílu a pevnost. 

 

AKTIVAČNÍ ŠAMPON

Podporuje růst vlasů a napomáhá zvyšovat jejich hustotu. Obsahuje PANTHENOL pro vlhkost vlasů, TAURIN pro posílení vlasové pokožky a KARNITIN pro stimulaci a aktivaci vlasových kořínků. Společně tyto účinné látky působí na vlasech, pokožce a u kořínků. Jsou důležité pro zlepšení růstových faktorů.  

 

ŠAMPON PRO CITLIVOU POKOŽKU

Pro každodenní šetrné čištění a hydrataci citlivé pokožky hlavy. Má jemné složení pro zklidnění a zvlhčení suché a citlivé pokožky hlavy, napomáhá obnovit přirozenou vitalitu vlasů a navrací jim lesk. Obsahuje PANTHENOL pro zklidnění a posílení vlasů a TAURIN pro znovuobnovení přirozené ochranné bariéry pokožky.

 

 

ŠAMPON PRO BÍLÉ A ŠEDÉ VLASY

Dodává studené odlesky a eleminuje nežádoucí žluté podtóny na šedých vlasech. Speciální receptura obsahující koncentraci pigmentů pro oživení a zachování chladných tónů.

 

TONIKUM PROTI LUPŮM

Okamžitá úleva pro podrážděnou pokožku vlasů s lupy. Obsahuje PROVITAMIN B5 pro zvlhčení a zklidnění podrážděné pokožky a okamžitou redukci zarudnutí a svědění a PYRITHION ZINKU pro okamžité a efektivní odstranění všech stop po lupech.

 

POSILUJÍCÍ TONIKUM

Pro posílení pokožky hlavy a vlasů. Dodává vlasům pocit plnosti a pevnosti. Obsahuje PROVITAMIN B5 pro optimální vlhkost vlasů, komplex s TAURINEM pro osvěžení vlasové pokožky a s KARNITINEM pro stimulaci vlasových kořínků.

 

PEČUJÍCÍ FLUID

Přípravek pro dokonalé každodenní čištění a pocit z plnějších vlasů. Usnadňuje rozčesávání a dodává vlasům jejich přirozený lesk. Obsahuje PROVITAMIN B5 pro hydrataci, výživu a dokonalý tvar vlasů bez zatížení, MENTOL pro dlouhotrvající chladivé osvěžení pokožky hlavy a KOFEIN pro stimulaci vlasových kořínků.


  Stylingové produkty

SILNÝ FIXAČNÍ GEL

Extrémně silný fixační gel pro vytváření ostře strukturovaného účesu.

 

SILNĚ FIXAČNÍ SPREJ

Sprej pro dlouhotrvající fixaci, flexibilní strukturu a kontrolu stylingu.

 

 

  
 
Studio Profil - pánské kadeřnictví, dámské kadeřnictví, dětské kadeřnictví, prodlužování vlasů, prodlužování řas, masáže, Praha 5
Výměna odkazů          Programed by: VV Studio            Design by: KočvaraDesign