Studio Profil - Preslova 17, 150 00 Praha 5 - Kadeřnictví

 
 
 
<< zpět
 

BARVY PRO ŽENY

IGORA ROYAL

Barvy IGORA ROYAL jsou permanentní barvy, které mají až 100% krycí schopnosti. Nabízíme široký výběr módních odstínů. Jsou to barvy vhodné pro klientky, které mají rády výrazné, moderní ale i přirozené odstíny s dlouhotrvajícím efektem sytosti a leskem. Díky olejovému developeru je barva k vlasům šetrná. Barvy lze kombinovat dle Vašeho přání.

IGORA VIBRANCE

Barvy IGORA VIBRANCE jsou velice šetrné fyzikální barvy na bázi přelivu. Jsou vhodné pro klientky, které chtějí co nejšetrnější způsob barvení vlasů. Nepatří ale mezi krycí barvy, proto se nedoporučují ženám, kterým se již vyskytly bílé vlasy. IGORA VIBRANCE nabízí široké portfolio barev. Na základě jejího složení o vlasy důkladně pečuje.

 

IGORA COLOR 10

Jde o barvy, které Vám poskytují perfektní krytí bílých vlasů a výjimečnou péči v 10ti minutách. Nové pigmentové složení umožňuje rychlejší vyvíjení za mnohem kratší dobu. Stabilizuje povrch vlasů a dodává jim rovnováhu a pružnost.  

 

ESSENSITY

Barvy ESSENSITY jsou šetrné a přirozené barvy, které vydrží dlouho lesklé . S olejovým developerem o vlasy důkladně pečují. 

 


 
 
 
 
 

 


 
 
Studio Profil - pánské kadeřnictví, dámské kadeřnictví, dětské kadeřnictví, prodlužování vlasů, prodlužování řas, masáže, Praha 5
Výměna odkazů          Programed by: VV Studio            Design by: KočvaraDesign