Studio Profil - Preslova 17, 150 00 Praha 5 - Kadeřnictví

 
 
 
<< zpět
 

BC FIBRE FORCE

* pro poškozené vlasy
 

 

Jde o přípravky řady BC FIBRE FORCE  od firmy Schwarzkopf Professional, které obsahují takzvaný mikronizovaný keratin. Je to protein, který je identický vlasu a protinká hluboko do jeho struktury, kde obnovuje komplex buněčné membrány (mezibuněčného spojovacího materiálu zodpovědného za sílu a odolnost vlasového vlákna).

Profesionální ošetření KERATIN INFUSION

Jde o službu, kterou Vám můžeme nabídnout v našem studiu. Pro velmi poškozené vlasy je potřeba opakovat 1x týdně po dobu minimálně 4 týdnů.

Při tomto ošetření kadeřnice nejprve určí kvalitu Vašeho vlasu. Poté vlasy umyje šamponem BC FIBRE FORCE  KERATIN INFUSION a jemně jej vmasíruje do pokožky. Před opláchnutím nechá šampon 2 minuty působit. Po umytí vlasy šetrně a pečlivě vysuší a následně pomocí štětce vpracuje do vlasu posilující kúru BC FIBRE FORCE a jemně ji vmasíruje. Dále vlasy po sekcích pročeše, aby se kúra rovnoměrně rozdělila. Takto připravené vlasy zabalí do ručníku pro zachování vlhkosti a nechá působit po dobu 5 - 15ti minut, podle míry poškození vlasu. Po uplynutí doby vlasy navlhčí teplou vodou, jemnou masáží kúru napění a poté opláchne. V neposlední řadš aplikuje sérum, které neoplachuje a vlasy rozčeše. Na závěr, v případě opravdu velice poškozených vlasů, aplikuje kondicioner ve spreji BC FIBRE FORCE a dále vlasy upraví dle vašeho přání. 

Domácí péče

V našem studiu lze zakoupit přípravky BC FIBRE FORCE na domácí použití. Jinde než v kadeřnických salonech je nelze zakoupit. Nabízíme šampon, oplachová i bezoplachový kondicioner a kúru pro posílení vlasu.

BC FIBRE FORCE ŠAMPON

Perfektně a šetrně čistí a posiluje extrémě poškozené a unavené vlasy. Nazatěžuje ani jemné typy vlasů.

BC FIBRE FORCE KONDICIONÉR VE SPREJI

Usnadňuje rozčesávání poškozených a oslabených vlasů a naplňuje je keratinem. Pomáhá zlepšit stav vnitřní struktury vlasu a nezatěžuje ani ty nejjemnější vlasy.Dokonale uzavírá vlasový povrch.

BC FIBRE FORCE OPLACHOVÝ KONDICIONÉR

Obnovuje vlasovou strukturu, usnadňuje rozčesávání a uzavírá vnější povrch vlasu. Vyrovnává obsah vlhkosti uvnitř vlasu.

BC FIBRE FORCE POSILUJÍCÍ KÚRA

Proniká do hloubky oslabených vlasů, posiluje a hloubkově regeneruje vlasovou strukturu,vyrovnává vlhkost uvnitř vlasu a uzavírá jeho povrch.

 


 
 
Studio Profil - pánské kadeřnictví, dámské kadeřnictví, dětské kadeřnictví, prodlužování vlasů, prodlužování řas, masáže, Praha 5
Výměna odkazů          Programed by: VV Studio            Design by: KočvaraDesign