Studio Profil - Preslova 17, 150 00 Praha 5 - Kadeřnictví

 
 
 
<< zpět
 

BC OIL MIRACLE

* pro bohatý lesk
 

 

Přípravky řady BC MIRACLE OIL od firmy Schwarzkopf Professional jsou vytvořené pro bohatý lesk vlasů bez zatížení. Jde o přípravky s obsahem různých olejů, které šetrně pečují o Vaše vlasy.

BC OIL MIRACLE ŠAMPON

Obsahuje převratnou technologii Micro Emulsion, která umožňuje začlenit velké množství oleje do křišťálově čiré receptury tohoto šamponu. Dokonale a šetrně čistí všechny typy vlasů pomocí odlehčené receptury, která perfektně funguje i na těch nejjemnějších typech vlasů a zároveň jim přináší bohatý lesk. 

BC OIL MIRACLE GOLD SHIMMER KONDICIONÉR

Receptura tohoto kondiconéru je obohacená o takzvané tekuté zlato, neboli arganový olej, který optimálně vyživuje a pomáhá rozčesávat suché nebo poškozené vlasy. Zanechává vlasy odlehčené, uhlazené a přináší jim neodolatelný lesk.

BC OIL MIRACLE DVOUFÁZOVÝ KONDICIONÉR VE SPREJI

Jde o kondicioner, který nezatěžuje a je vhodný pro všechy typy vlasů. Přináší vlasům mnoho efektů jako zářivý lesk, pečující hebkost, objem a vitalitu, zlepšuje rozčesávání, vyživuje a posiluje. Dále vlasy ochraňuje před statickou elektřinoua poletováním a dokonale uzavírá vlasovou strukturu.

BC OIL MIRACLE GOLD SHIMMER KÚRA

Tato kúra obsahuje vzácné oleje a díky tomu vlasy zevnitř obnovuje a do hloubky vyživuje. Má hydratační a regenerační účinky pro poškozené vlasy, navrací jim přirozenou pružnost, dodává jim zářivý lesk a zanechává je uhlazené a hebké na dotyk.

BC OIL MIRACLE ODLEHČENÁ KÚRA PRO KONEČNOU ÚPRAVU

Tato odlehčená receptura založená na převratné technologii postupného odpařování umožňuje dodatečnou kontrolu účesu, má uhlazující efekt a dodává vlasům vyjímečný lesk. Nezatěžuje ani ty nejjemnější typy vlasů, vyživuje je a zároveň je chrání před účinky vlhkosti. Umožňuje vlasům jejich přirozený pohyb.

BC OIL MIRACLE KÚRA PRO KONEČNOU ÚPRAVU

Bohatá a intenzivní receptura založená na převratné technologii postupného odpařování, podporuje krásné účesy s výjimečným leskem, a to i v případě silných a odolných typů vlasů. Obsahuje arganový olej, který vlasy posiluje, dodává jim zářivý lesk, hebkost a chrání je před vlhkostí. 

BC OIL MIRACLE VOLUME AMPLIFIER 5

Jemné mléko s pěti vzácnými oleji (arganovým, marulovým, mandlovým, makadamským a jojobovým), které zvětšuje objem vlasů, zatímco je naplňuje bohatým leskem a pružností. Je vhodné pro vlasy, které potřebují dodat objem, lesk a hebkost k pohlazení.

 

BC OIL MIRACLE DIVINE POLISH

Sprej pro konečnou úpravu vlasů s obsahem arganového oleje a oleje z meruňkových jader. Uhlazuje povrch pro bohatý lesk a je vhodný pro vlasy, které potřebují extrémní lesk po fénování. 


 
 
Studio Profil - pánské kadeřnictví, dámské kadeřnictví, dětské kadeřnictví, prodlužování vlasů, prodlužování řas, masáže, Praha 5
Výměna odkazů          Programed by: VV Studio            Design by: KočvaraDesign