Studio Profil - Preslova 17, 150 00 Praha 5 - Kosmetika

 
 
 
<< zpět
 

Trvalá na řasy

 Jde o proces, který zabere asi hodinu a Vaše přírodní řasy jsou poté krásně natočené. Na vhodnou natáčku, která se přilepí na okraj víčka, se řasy přichytí pomocí a pomerančového dřívka. Princip je stejný jako u trvalé na vlasy. Nejdříve na přichycené řasy naneseme první gel trvalá, který ponecháme 15 minut působit a poté setřeme suchým tamponkem. Dále naneseme druhý gel ustalovač, který zakončí chemický proces a regeneruje řasy. Jde o přípravky, které jsou vytvořeny speciálně pro oči, takže nehrozí žádné poškození ani v případě, že se nedopatřením přípravek dostane do oka. Řasy jsou po procesu světlejší, proto je vhodnénechat si je dobarvit.

Výsledný efekt je skvěle viditelný i u krátkých řas, oko je poté výraznější a celkový výraz obličeje je živješí. Takto natočené řasy vydrží až 2 měsíce. Je vhodná pro všechny ženy a dívky, které mají své řasy až příliš rovné a touží mít řasy natočené.

Důležité je nechat řasy pár hodin bez námahy, proto neaplikujte ihned řasenku, aby jste trvalou nepoškodila. Pod její vahou může trvalá klesnout a efekt se zmírní.

 


 
 
Studio Profil - pánské kadeřnictví, dámské kadeřnictví, dětské kadeřnictví, prodlužování vlasů, prodlužování řas, masáže, Praha 5
Výměna odkazů          Programed by: VV Studio            Design by: KočvaraDesign