Studio Profil - Preslova 17, 150 00 Praha 5 - Kosmetika

 
 
 
<< zpět
 

Depilace teplým voskem

Tato metoda je velice žádána i přes to, že v dnešní době existuje mnoho variant odstraňování nežádoucího ochlupení. V našem studiu nabízíme odstranění chloupků hned na několika místech (záda, ruce, nohy, podpaží, horní ret, tváře, brada).

Předem nahřátý vosk se nanese pomocí speciálního aplikátoru tzv. roll-on na danou partii a speciálními papírky, které přilnou se trhnutím vosk společně s chloupky odstraní. Ucítíte slabé štípnutí, což je daň za až 4 týdny dokonale hladké pokožky. Nakonec se použije olej po depilaci, který zklidňuje podráždění pokožky.

Chloupky se odstraňují i s kořínkem, proto je jejich růst výrazně pomalejší než při běžném holení, kdy navíc chloupky zůstávají nepříjemně ostré. Pravidelnou depilací dochází k postupnému zeslabování a zjemňování chloupků a postupně se mohou i úplně ztratit. Doporučuje se tedy dlouhodobější a pravidelná depilace.

 

 


 
 
Studio Profil - pánské kadeřnictví, dámské kadeřnictví, dětské kadeřnictví, prodlužování vlasů, prodlužování řas, masáže, Praha 5
Výměna odkazů          Programed by: VV Studio            Design by: KočvaraDesign