Studio Profil - Preslova 17, 150 00 Praha 5 - Masáže

 
 
 

Masáže Mgr. Dana Výborná

Mgr. Dana Výborná

masaze-vyborna@centrum.cz

tel. 776 606 160
 

www.masaze-vyborna.cz
 
začínáme 5.9.2016
 

Masáž Hot Stones

 

Těhotenská masáž

Jemná masáž, která uleví při lehčích zdravotních problémech v těhotenství. Přináší pocit uvolnění, pohody, snižuje únavu a zvyšuje energii. Posiluje láskyplný vztah k dítěti a sama k sobě.

Nedoporučuje se v prvních třech měsících gravidity.

 

Klasická masáž

Klasická masáž pomáhá při namožených nebo ztuhlých svalech, přináší úlevu při bolestech zad a krční páteře. Je-li potřeba začleňuji prvky reflexní segmentové masáže a strečik svalů k uvolňování blokád zad.

 

Čínská energetická masáž

V západním pojetí světa „co není poznatelné rozumem a  smysly, neexistuje." Čínský pohled uznává i věci, které můžeme vnímat jinak. Vychází z praxe stovek generací před námi. Energie Qi v člověku proudí po dvanácti drahách. Vlivem stresu, negativních pocitů a myšlenek, životosprávou a působením vnějšího světa se tok energie v těle ztěžuje, dráhy se ucpávají a vytváří se prostředí pro vznik chorob nejprve skrytých, později otevřených. Čínskou energetickou masáží se obnovuje proudění energie v drahách a tím předchází zdravotním problémům.

 

Havajská masáž Lomi Lomi

 Havajská masáž je terapie od pradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. Základy spočívají v použití speciálních havajských technik, které svou rytmikou a energetickým potenciálem mají hluboký terapeutický a relaxační účinek, odstraňují svalové napětí, bolest a únavu. Stimuluje i krevní oběh a lymfatický systém. Perla mezi masážemi.

 

Ostatní

Breussova masáž páteře a třezalkový zábal

 

Anticelulitidní masáž nohou a ozonový

 

Medová a detoxikační masáž zad

Baňkování

Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž je jemná hmatová technika, která je orientovaná na lymfatický systém. Dochází k podpoře toku lymfy a tím k odvodu zplodin metabolismu z těla. Pomáhá při otokových stavech (mimo otoků při jaterních, srdečních a ledvinových nemocech), zlepšuje viditelnou celulitidu, imunitní systém, snižuje únavu. Není vhodná pro osoby s nádorovým onemocněním, při akutním bakteriálním nebo virovém onemocnění, v těhotenství do 3. měsíců, při vysokém TK a hyperfunkci štítné žlázy.

Indická masáž hlavy

Rašelinový zábal

 

 

 

 

 
 
 
 
Studio Profil - pánské kadeřnictví, dámské kadeřnictví, dětské kadeřnictví, prodlužování vlasů, prodlužování řas, masáže, Praha 5
Výměna odkazů          Programed by: VV Studio            Design by: KočvaraDesign