O nás


Vítejte ve Studiu Profil na Praze 5 Smíchově, kde působím od 1.3.2013.

 

Jmenuji se Hana Tesařová a mým snem bylo vytvořit studio se širším výběrem služeb a velkým týmem profesionálů.

Nabízíme Vám kompletní kosmetické a kadeřnické služby,  péči o ruce, nohy a celé tělo. Dokážeme udělat radost Vám i Vašim blízkým, prodejem produktů na domácí použití, širokou nabídkou doplňků či dárkovým poukazem na veškeré námi nabízené služby. 

...........můj sen se splnil, děkuji Vaše Hanka

 

Náš online objednávkový systém Vám umožní se objednávat 24hodin denně přes webové stránky www.studioprofil.cz nebo přes náš profil na Facebooku. Objednat se můžete i telefonicky na tel. 257 535 237, mailem: info@studioprofil.cz a kdo preferuje osobní kontakt, tak na recepci Studia jsme pro Vás od pondělí do pátku 9 - 19 hodin.

  

Těšíme se na shledanou ve Studiu Profil ♥

 

Náš tým

Jmenuji se Hanka a působím ve studiu od roku 2013 jako kosmetička. Moje specializace je přístrojová kosmetika, mezoterapie, chemický peeling, prodlužování řas, lash lifting řas, laminace obočí, microblading obočí.

Pracuji s českou dermokosmetikou SynCare, kterou používám na hraniční stavy pleti. Dále pak s kosmetikou na veganské bázi Meditime z Jižní Korei, speciálně na lifting a výživu pleti.

Jako kosmetička - vizážistka pracuji od roku 2009, do té doby jsem pracovala 8 let jako vedoucí v parfumerii a vzdélánim jsem fotografka.

 "Když žena získá sebevědomí a začne si věřit, neuvěřitelně zkrásní".

....Amy Carlson

 

 

Jmenuji se Eva, ve Studiu Profil jsem od 1.1.2020, ovšem jako kosmetička a manikérka pracuji již od roku 1998. S pleťovou kosmetikou Alcina pracuji od roku 2018... Prošla jsem všemi dostupnými školeními a zvykla jsem si na tuto značku pro její jednoduchost a přitom kombinovatelnost. Na manikúru používám špičkovou značkou CND.

Zkušenosti jako pedikérka mám 3 roky a měla jsem to štěstí, že jsem narazila na bezkonkurenční Footlogix.

 "Ráda dělám ženy krásné od hlavy až k patě"